Zanaatın altın bir tabanı var. Pilsen'den elektrikli otomobiller için oto tamircileri konusunda kavga var

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Pilsen'deki Stedn prmyslov koly dopravn'ın editörü Irena Novkov, çalışanlarını şirketlerin saldırılarına karşı tam anlamıyla savunmak zorunda olan Irena Novkov, servis istasyonlarının tam anlamıyla otomobil mekaniği konusunda kavga ettiğini, iyi kelepçelerin veya ototroniklerin tam anlamıyla altın olduğunu öne sürüyor.

Bisikleti Plzeň bölgesinde türünün en büyüğüdür, neredeyse 1500 km üzerinde çalışmaktadır. 100'den fazla şirket bisikletle profesyonel olarak işbirliği yapmaktadır. Mezun olmanın yanı sıra bu tür şeylere yatırım yapmanın da iyi olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Nitelikli işçi ve çeşitli alanlarda uzman eksikliğinin olduğu şirketler, işgücü sisteminin giderek daha da derinlerine iniyor.

Ronov pod Radhot'taki üretimi sadece otomotiv sektöründe değil, günümüzde de sıklıkla konuşulan, dünyanın en büyük yarı iletken üreticilerinden biri olan Amerikan şirketi Onsemi, üst çevrelerle köklü bir işbirliğine sahiptir. Ancak orta ve temel bisikletlerle ilgileniyor ve beni matematik, fizik, kimya, mekanik konularında her zaman kesin olmaya teşvik etmek istiyor. Her türden şirketten işe alım, yalnızca teknik üniversitelerdeki yüksek bisikletlerle sınırlı değildir. Irena Novkov'un, araba tamirhanelerinde çalışmak üzere kelimenin tam anlamıyla elleri altında parçalanmamalarını sağlamak için çok dikkatli olması gerekiyor.

Pilsen'deki Stedn prmyslov kóly dopravn'ın editörü Irena Novkov, öğrencilerini şirket saldırılarına karşı tam anlamıyla savunmak zorunda.

Aynı zamanda RMC'nin eğitim programının bir parçası olan şirketlerde staj yapmaya da gidiyorum. Lise öğrencileri bunu disiplinli ve sürekli bir uygulama olarak yapıyorlar. MSc Bhem çalışmalarını tamamlamalıdır. Bu adamları isteyen birçok şirketim var. Bu alanlarda çoğu zaman öyle bir yüke maruz kalıyorduk ki, borçlarımıza yardım edecek kimsemiz olmuyordu. Borçlarımızın akıttığı ter ile dışarıdaki çalışanların terleri arasında bir denge olması gerektiğini açıklıyor. Anlaşmalı olduğumuz tüm hizmetler inceleme altındadır. Irena Novkov, edinilen becerilerden döndükten sonra test edilip edilmediklerini anlatıyor.

Pilsen'de nitelikli bir mezunla büyük bir fırsata sahipler. İkovn olduklarında Zvlt. Mezuniyetten önce daima sökülürler. İşverenin onlara ilk önce ulaşma konusunda gerçekten büyük bir iştahı var.

Dönem, şirketin uzaktan öğrenmeyi tercih edeceği şekilde belirlenir. Aynı zamanda iş piyasasında bu alanlardan mezun sıkıntısı yaşanıyor. beş deneyimli pedagog.

Servisler arasındaki ana savaş, uzun bir süredir kaporta, boya ve ardından teşhis araçlarıyla çalışma uzmanları olan ototronik hakkındadır. Otomobil tamircilerinin bile bu çantada ustalaşması gerekiyor. Servisin operatörü iş ile ilgili soruyu benim alacağımı söyleyecektir. kaj: özellikle çalışmak istediğinde senden iyi bir malzeme alacağım. Novkov, keski yapmak istediğinde sorun olmayacağını ekledi. Sahibi, mekaniklerinizi kurallara uygun olarak yaptırdığınız gerçeğiyle gizlice hizmet veriyor. Gerisi servis arabaları için bu bir uygulama meselesidir, araba firmalarının sertifikalı servis teknisyenine ihtiyacı vardır.

Irena Novkov, meslekte kalmayan birçok mezun olduğunu itiraf ediyor. Okula giden iyi bir çocuktur. Fikir savaşı da var. Muhtemelen orada da emekli maaşı alacaklar. İstediğim firmalara, yorumlarına bu şekilde yaklaşıyorum. Çoğu durumda bu işte sadece benler kalacaktır. Bu nedenle güzergah boyunca araçla ilerlemek oldukça zordur. Hele ki bir ailen varsa. Daha sonra beşinci olarak işine geri döner.

Mezuniyet yeter, nereye gidiyorsun?

Ülkede otomotiv sektöründe her yıl yüzden fazla otomobil tekerleği üretilmekte ve bunların büyük bir kısmı mezun olmaktadır. Hizmetler sürekli olarak akut insan kıtlığından yakınıyor. Peki nerede kaybolursunuz? Bazılarının işte olma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. Nkte dl çalışmaya gidin. Yurt dışında bir yerde çalışmak istiyorum. Bu yüzden araba satıcısı olarak çalışmaya devam edin. Irena Novkov, iyi bir mezunun itfaiye ve poliste çalıştığını söyledi. Pitom iyi boya işi, pratikte iyi vücut kondisyonuna sahip, ortalama maaşın oldukça üzerinde. iDNES.cz'den alınan bilgiye göre yüz bine ulaşabiliyorlar.

Çek Cumhuriyeti'nde otomobil dünyasında hareket eden birçok önemli şahsiyet, nakliyecileri Pilsen'den aldı. Öncelikle Çek otomobil şirketi Kia'nın teknik müdürü ve yardımcı pilotu olan yeni mezun Michal Tolar sayesinde Plzesk bisikletleri, Çek Cumhuriyeti'nde aksesuarları arasında elektrikli otomobile sahip ilk bisikletlerden biri oldu. Ülkede Kia Soul'da aküye sahip olan ilk kişi bizdik. Nerede içsek yıldızların altındaydık, diye gülümsedi editör.

2014 yılında elektromobiliteyle flört etmeye başladık. Daha sonra Kia ile birlikte çalışmaya başladık. Editör, tabelalı tüm otomobil üreticilerinin değişen trende hızla uyum sağlamaya başladığını ve bilimde buna hazırlıklı olmasaydık iyi olacağını söylüyor. Kısa bir süre önce Vuk hibrit Sorento Seul'e eklendi. Kodlayıcıya göre Enyaq, CitigoE ve hibrit Superb.

Bilimde, özellikle ototronik, motorlu taşıt tamir teknisyenleri ve oto elektrikçileri alanlarında elektromobiliteye de odaklanıyoruz. Çeşitli açıklamalara rağmen içten yanmalı motorların sonu bu kadar çabuk gelmemeli. Bu yüzden çocuklarımızı iş piyasasına her iki kavrama da hakim olacak şekilde hazırlamalıyız. Irena Novkov, ototronik, kaporta, boya, otoelektrik ve mekaniğin tüm alanlarının kapsandığını açıklıyor.

Kola Çanta, Alonkalar için de alan açtı ancak son dönemde herhangi bir geri dönüş olmadı. Tam tersine, oto elektriği alanıyla ilgilenmediğim yıllardan sonra, birkaç yıldır bu alanda yeniden çalışıyoruz. Bunun nedeni hizmetten gelen büyük taleptir. Şu anda kamyonlara geçişle motorlu taşıt tamir teknisyenleri alanında talep görüyorsunuz.

St.

Simge için

Irena Novkov'a göre, büyürken, oğlunu okula göndermek isteyen bir anneyi hatırlayarak yemek yiyorum: iyiydi, iyi notlar aldı ve bir şeyleri tamir ediyor, tamirci olarak çalışmak, arabaları tamir etmek istiyor. Yüksek sesle, notlarım iyi olduğunda, lise diploması gerektiren ototronik alanında okumanın daha iyi olacağını düşündü. Çok aktif, dedesiyle birlikte evde yel değirmenlerini tamir ediyor.

Plzeň nakliye şirketinde de iki tane var, sunulan tüm alanlarda, şu anda çoğu cila dalında. İçlerinden biri bana erkek çocuk istediğini ama benim kızlarım olduğunu, kendisinden sonra şirketi biz devralacağımızı, bunun için taşıma tekerleklerinin atılacağını söyledi.

Ertesi gün kapıların açıldığı gün büyük miktarda yiyeceğim. Bir anne onunla içti ve oğlu bunu özellikle uzun saatlerde çok beğendi. Mesleki eğitim öğretmeni olma konusunda o kadar iyiydi ki neyi seçeceğini gerçekten bilmiyordu. Anneler bana sık sık çocuk sahibi olmak istiyorsanız hangi alanda eğitim alacağınıza karar vermeniz gerektiğini söylüyor. Bunun avantajı, eğer ototronik alanını seçerseniz, lise diplomanıza ek olarak oto mekaniği alanında da sertifika alabilmenizdir. Bu 4 yıllık eğitimde. Mezunların iş hayatına atılmaları büyük bir fırsattır.

Son derece popüler Ronky bisikletlerinin güncel sürümü. Bu nedenle bisikletlere uygun büyüklüktedir. Bu sayede kendisine daha çok yakışacak bir alana geçme fırsatı doğar. Irena Novkov, bisikletlerin hiçbir zaman dolu olma sorunu yaşamamasını seviyor. Geçen yıl çok sayıda salınımla zayıfları bile geri çevirmek zorunda kaldık.

Vyuujcch'u aramak için Nron'a öğrencilik verdi. Çeşitli pozisyonlarda çalışmış, gerçekten hizmet deneyimi olan çok sayıda insan bulmayı başardık. Bütün gün telefonu kulağıma götürüp akşam saat on birde işe gitmek zorunda kalmayayım diye bunları gördük. Ancak iş ekipmanlarını da yanlarında götürdüler. Ve gerçekten uzmanlara ihtiyacımız vardı, bu yüzden bize çok yardımcı oldu. Tecrübeli insanlar paha biçilmezdir, övün. Kamuya da bn hizmeti sunacağız. Ve böyle bir uzman belirli bir sipariş için işe alındığında, kelimenin tam anlamıyla yetenekli olurlar, yani o.

D

Irena Novkov, öğretmenin dizlerinin üzerinde durması gerektiğini, bunun daha uzun süreceğini ortaya koyuyor. Yine biraz sorun oldu çünkü üniversitenin yalnızca MMT (Milli Eğitim Bakanlığı, not editörü) tarafından akredite edilmesi gerektiğine karar verildi. Ve profesyonel diz egzersizi öğretmenleri için kişi başı 20 bine mal oluyor. Bu düştü, yani bir arada. Birçok şirket dizlerinin üstünde. Ve onları seviyoruz. Kodlayıcıyla işbirliği kusursuzdur.

Sadece mesleki eğitimin öğretmeninin değil, elbette aynı zamanda Bu, genellikle RMC'nin uzatma programlarına göre öğrencilere öğretilmeyen, yukarıdaki bir standarttır.

Servisten destek

Irena Novkov'un ekibi sürekli olarak uzayla savaşıyor. Ekipman da dahil olmak üzere mesleki eğitim için yeni bir atölye için bir yere ihtiyacınız var.

İlk günler Plzeň taşıma tekerleklerinin gururudur, sonra onları keser, yapıştırır, onları modern teknolojiyle donatmaya çalışırlar ve gelecekteki mezunlar daha sonra pratikte karşılaşacaklardır. Genellikle açık günlerde, araba tamirhanesi veya kendi işi olan iki aile, iyi donanımlı olduğumuzu belirtiyor. Novkov, bazı şirketlerin hizmetleri bile olmadığını, sahibinin emekli maaşının mümkün olduğu kadar büyük bir kısmını ekipmana, bisikletlere ve çeşitli projelere yatırmaya çalıştığını anlatıyor.

Şirketin adı sadece mezunlar içindir, hatta aktif olarak bize yardımcı oluyorlar, yorum yapıyorlar ve ekliyorlar. Plzeň'deki büyük hizmet merkezleri her zaman nakliye şirketinden mezun olanlarla doludur. geziler, turlar, çeşitli etkinlikler için fiyatlar, çalışma materyalleri ve videolar sunuyoruz. İlk servis kılavuzları ve diğer materyaller, covid salgını sırasında uzaktan eğitim sırasında hem öğretmenler hem de öğretmenler için çok yardımcı oldu. Ayrıca şirketlerimizde her zaman yetenekli kişilerin bulunduğunu ve onlar olmadan bunun mümkün olamayacağını biliyoruz.

Organizatörün, yani Irena Novkov'a kadar Pilsen Bölgesi'nin bizi elimizden gelen en iyi şekilde desteklemesinden memnunuz, ancak editörün çoğu zaman kendi kararını vermesi gerektiğinin de farkındayız.