Pilsenský Chorý: Černák'a ulaştım ama üzerine basmadım. Olasılıkların sınırında oynuyorum

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
İlk yarının ilk golünü Hejdov'la attı, maçın bitimine altı dakika kala berabere kaldı, penaltı vuruşunu kullandı ve küçük bir köşeden yaptığı şutla Viktoria'ya 2:1'lik galibiyet için puan kazandırdı.

Öndeydik, dış atışta fırsatlar vardı ama sonra Jablonec'in takımını bir süre açık bıraktık, tek golü hatalarda kullandılar ve eşitliği sağladılar. Sonra karanlık ruh, çok az gücümüz olsa bile ona bağlı kalabileceğimizi gösterdi. Program gerçekten zorluydu, sonlara doğru ayaklarımızı sürüklüyorduk ama bitiş çizgisine ulaştık, artık milli takım temsilcisi olan Pilsen kahramanını övdü.

79. dakikada Polidar'ın kırmızı kartı sizin için ideal bir an mıydı, zira ev sahibi ekip eşitliği sağlayan golle öne geçti mi?
Jablonec'in bir şekilde oyuna dahil olduğunu bile söyleyemem çünkü ben çitte El Vydra'nın önüne geçtim ama o girmedi. Daha sonra kendisine faul yapan Polidar'a baskı yaptı, parlak kırmızı ve dengeler dengeye geldi. Topu yeniden elimizde tutmaya başladık, ikinci golü atarak kendimize yardımcı olduk ve puan almamız harika.

Bir artı birin dengesi mevcut refahınızın doruk noktası mı?
Şu an için kendime saygı duyuyorum ama bu sadece benim iyiliğimle ilgili değil, birbirimize her zaman saygı duyuyoruz, kadro ne olursa olsun birlikte hareket ediyoruz. Dişi aslanlardan gelen oğlanlar bile bize yardım edebilir ve bu bizim güçlü olduğumuzun ve sadece en iyi oyuncuları düşündüğümüzün işaretidir.

Video hakemi durumu araştırdığı için filede yaptığınız faulden sonra kırmızı kart alacağınızdan korkmadınız mı?
VAR'ın buna baktığını bile bilmiyorum. Tabi ki bir ayak vardı, üzerinden geçtim ama bir şekilde içinden geçebilseydim kesinlikle yapmazdım. Her zaman yeteneklerimin sınırına kadar oynarım, o zaman her faul soruşturulabilir.

Ve kartlara gidin. Souk'a faul yaptığında faul yaptın, ikinci bir faul alabileceğinden endişe etmedin mi?
Tabii ki hayır, çünkü balona bakıyordum ve üzerini toprakla kaplamak istiyordum. Geçmişte olan diğer on kavga hakkında bu şekilde soru sorabilirsiniz…

Tüm milli takımların, ligden ve Avrupa kupasından sonra kaç gücü kaldı?
Tabii ki rahatlamaya ihtiyaç olacak ama tüm hayatı boyunca bu tür kurtarışlar için, milli takıma girmek istediğinde bende bir davet var, ölmesi gerektiği hissi çabuk düşecek ve hazırlıklı olacağım.