Paris'e doğru önemli bir adım mı? Motorcu Holubová evde tünemeyi yönetti, şimdi beni bekliyor

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
ZENGİNLERE ATLAYIN. Bisikletçi Adla Holubov Cumartesi günkü kros dağ bisikleti yarışı parkurunda
| fotoğraf: Petr Eret, MAFRA

Burayı seviyorum, dünyadaki en popüler parkur. Rouvy Specialized ekibinin bir üyesi olan 21 yaşındaki Holubov, “İç saha pistinde güzel bir galibiyet, burayı tam anlamıyla seviyorum” dedi.

Bu aynı zamanda rüya olimpiyatlarına doğru atılan ilk adım mıydı?
Sorun değil. Karşılaştırmamız gerekenler arasında aday gösterilen ilk baştan çıkarıcı kadındı. Kıçına kadar götür, harika.

Yola çıkmak için hangi taktikleri kullandınız?
Teknik geçişten önce binin çünkü burada kendime güveniyorum. Yolu katettim, her sandığı, her ucu biliyorum. Sonra gitti ve sonra benim için Toukov'da ortaya çıktı.

Sonuçta bu Jitka Belicka için büyük bir adımdı.
Ben de şaşırdım. Son turda bunun harika olduğunu, hiçbir şey ters gitmediğinde her şeyin yoluna gireceğini düşündüm. Ve bunu yapmayı kendine görev edindi. Ama bedava değildi, tam gaz gidiyordum ve nefesim kesiliyordu.

Motorcu Adla Holubov pistte kros dağ bisikleti yarışına liderlik ediyor

Ayrıca pistte çok fazla gürültü olduğu için mi?
Baştan çıkarma sırasında seni pek fark etmiyorum. Kendim için endişelendiğimde hatalar yapıyorum. O yüzden sadece ön tekerleği ve önümdeki pisti takip etmeyi tercih ediyorum, yanlış anlaşılmasın.

Romanya'da yapılacak Avrupa Şampiyonası öncesinde Çek Cumhuriyeti'nin su ilişkilerini izlediniz mi?
Orada üç ipucum var, ilki tam ortadaki. Muhtemelen o gün başaramayacağım. Mümkün olan en iyi sonucu alabilmek için yenilenmeye, uyumaya zamana ihtiyacım var. Temsilci koç beni ayrıca takımın Olimpiyat adaylığı için puan toplayacağı taftaya da koydu. ek m jet nitelikleri ve kısa parkurun ana lideri, kros canavarında.

Ampiont'ta hangi pozisyondan memnun kalacaksınız?
Madalya tıklanırsa harika olur. Ama elit bir kuş için bile çok mutlu olacağım. Kısa pist ve kros yarışlarında.

Hasarlı eyer bile uykuyu yavaşlatmadı

Çoğu hasta olan ev sahibi takım Ondej Cink'in erkekler kategorisinde ilk etapta Avusturya ve Almanya'dan gelen bisikletler yer alırken, Mst Toukov'da düzenlenen Çek XCO Oyunları'nı Çek takımı kazandı. Sevgili Adla Holubová ve ikinci Jitka Belicka'yı Pilsen yerlisi Simona Spn'in halası olarak takip etti.

Yalnız, yolda olduğu için sözler söyledi.

Önümdeki kızlar kısa süre sonra gittiler, ben çok iyi bir pozisyonda kaldım. Bütün yol boyunca tek başıma araba kullanmaktan hoşlanmıyorum ama bununla mücadele etmeyi başardım. Sakin bir kafaya çarptım, hiçbir cl olmadan içine girdim. TMU JB Brunex Superior Fabrikası'ndan on dokuz yaşındaki motorcu, sonuçtan çok memnun olduğumu belirtti.

Pistte Spn de teknik sorunlarla karşılaşmak zorunda kaldı, selede oturuyordu, eğildi ve geriye döndü. Kolo biraz hasta bir gün geçirdi, gülümsedi. Ama depodaki adamlar bu konuda harika iş çıkardılar, o kadar da kaybetmedim bile.

Brezilya'daki Dünya Kupası'nın yarattığı hayal kırıklığının ardından Plzeň'li kadın motorcu biraz kararını verdi. Ve tıpkı Zpadoeka'ya verdiği gibi, Adla Holubov inancı Avrupa ampiontunda Romanya'ya aşık oldu. Altından geçmek ideal değildi ama burası cesaret verici. Her şey Avrupa'ya geldiğinde ve atımın bacakları gidecekse, bu iyi bir sonuç olabilir, tek pişmanlığı kısa pistte 23 yaş altı kategorisi organizatörlerinin son anda onu kadınlarla birleştirmesi olan Villa Spn. Ama kafanızı kaybetmeyin, kısa yolda hava iyice kararıyor. Sizi hızlı bir grupla bırakabileceğim, göreceğiz.

Uykusunda kendini Romanya'da onu ararken buldu. Ve oturabilirdi. Fotoğraflara göre bana gerçekten keyif aldığım Andoa'daki Dünya Kupası'nı hatırlatıyor. Yüksek gökyüzünde bile. Başlamaya değer ve bazı tepeler de var. Bu iyi olabilir, doldurdu