Önceleri fırsatları değerlendiriyor, ardından sadece deplasmanda gol atıyordu. Şu anda Šulc ligin en golcü oyuncusu

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
İkinci yarının başında ilk golü, 48. dakikada Jhon Camira'nın çaprazına yaptığı kafa vuruşuyla attı. 87. dakikada köşe vuruşunun ardından ikinci golü ekledi. Akış konusunda iyi anlaştığım Chorho'nun başından sonra küçük bir VPN'de kaldım.

Evde iki gly nasıl? Şu ana kadar sadece otostop çorbasıyla kendini tanıttın.
Kendime değil, karanlığın puan kazanmasına yardım etmeye odaklanacağım.

Ligin en iyi forvet oyuncusu olmanız sizi şaşırtıyor mu?
Dediğim gibi pek bakmıyorum. Takıma yardım etmeye odaklanmak istiyorum. Neem eğer dm gl. Benim için asıl önemli olan karanlıktır.

İki anı çöpe atıyorsun. Fark ne?
Ben dikenin içindeyim. Bu egzersizler sırasında olabildiğince konsantre oluyorum ve bir süre sonra durumun modellerini inceliyorum. Bunda yanlış bir şey yok.

Siz de penaltıları denemiyor musunuz?
Hayır, penaltılar Choras tarafından atılıyor.

Baharın başlamasından önce milli takım antrenörü Ivan Haek, eğer biri sert oynarsa onu Haziran ayında Euro'ya götüreceğini söyledi. Bunun sizin için de geçerli olduğunu düşünüyor musunuz?
Bunu gerçekten fark etmedim. Viktorka'ya odaklanacağım ve eğer adaylık olumlu sonuçlanırsa üçüncü olacağım. Ama bu çabalarıma devam etmeliyim.

Birinciliği kaybettin ama o iç sahadaki maçı kazanmak istiyor. Salı günü Jablonec'te sizin oynadığınız çeyrek final vardı. Ne yapıyorsun?
Bunu ligde bir pas olarak kabul ediyorum. Kendi sahamızda onları 3:2 yendik. Jablonec uzun süredir oynuyor, ısındı, tehlikeli biri, dolayısıyla buna hazırlanmamız ve mümkün olan en iyi performansı vermemiz gerekecek.

Sanal makine Tom Chor ile akış halinde nasıl çalıyor? Görünüşe göre çocukluğunuzdan beri birlikte oynuyorsunuz.
Bu alışkanlıkla ilgili. Tom harika bir dövüşçü ve istisnasız ikiden fazla düello kazandı. Onun için üzüldüğümü kesinlikle biliyorum. Etkileşimimizin her geçen gün daha da iyiye gittiğini düşünüyorum.