“Hayatının geri kalanında ödeyeceği bir şey var.” Mahkeme komisyoncunun parasını boşa harcadığı gerekçesiyle cezasını düşürdü.

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Denetimli serbestlik memurunun gözetiminde yapılan sınavda yanlış çıkması halinde o yıllar boyunca oturma zorunluluğu olmayacak.

Orijinal koşulsuz cümle, yazılmamış bir cümle olarak görünür. Şartlı tahliye dışı ceza verilmesinin kimseye faydası olmaz. Henüz ömür boyu bile cezalandırılmadı. Serbest kaldığında, istihdam edildiğinde ve çok fazla yüksek kod ödemeye çalıştığında cezanın amacına daha iyi ulaşılacaktır. Hayatımın geri kalanını ödemek zorundayım. Gözetim altında denetimli serbestlik ve medyan hizmetine gitmek zorunda kalacak, güne, kodun kalesine gittiğini kanıtlamak zorunda kalacak, oradaki makinelerde ödeme yapmak zorunda kalacak. Yargıç Martina Modrkov, denetimli serbestlik ve ortalama hizmet için bekleme süresinin tamamen dolduğunu söyledi.

Kadın, kiralama danışmanı olarak müşteriden topladığı parayı yavaş yavaş sıcak makinelere yatırdığını itiraf etti. Penze kaybetti. 2013 yılında büyük çapta slot makinelerinde oynamaya başladı ve 2019 yılı sonuna kadar yanıp sönen kutulara yerleşti.

En çok 2016 ve 2019'da oynadım. Her gün değil, çoğunlukla haftada birkaç kez oynuyordum. Eğer düşerse iki saat içinde çok şey kaybedebilirsiniz. Hafta içi 300 bin kazanıp tekrar kaybettiğim günler oldu. İki saatte 100 bin kron kaybettim. Başından beri kazanmak güzeldi, leylak bu sene baharın cevabıydı.

Bir müşterisinden aldığı emekli aylığını kaybettiğinde ve saklanacak yeri kalmadığında kumar salonuna gitmemekte ısrar etti.

Polis 2022'de onu suçladığında hesabında 60'a yakın hasar vardı, emekli maaşları şehirdeki otomatlara gitti. fiyatı 7,8 milyon krondu. Kurbanlar arasında onu uzun yıllardır tanıyanlar da var, aralarında birçok yaşlı da var.

Hapishanede olmaktansa işe gidip borçlarımı ödemeyi tercih ederim

Sigorta şirketi emekli maaşının yarısını kendi parasından ödedi ve obalvandan tazminat istiyor. Mahkemede ortaya çıktığı üzere kadın, ödenmeyen sigorta nedeniyle 15 kez daha hacizde bulundu.

Hakim, o zamanki işvereninin haksız yere mahkum edilmesinin ardından onu işten çıkardığını belirtti. Perşembe günü avukatı Ondej Faist mahkemeye, kadının kendisinin Maliye Bakanlığı'nda kumar bağımlısı kişiler kaydı yaptırdığına dair onay sundu. Temyiz başvurusunda, kiralama ve aracılık firmalarında tüm kontrol mekanizmaları çalışıyor olsaydı, hüküm giymiş bir kadın için ikiden fazla denetim mekanizması olması gerekeceğini belirtti.

İşe gidip borçlarımı ödemek istiyorum, çalışma imkanı olmadan hapishanelerde kilitli kalmak istemiyorum. Borçlarım çok büyük ve cezanın infazı sırasında daha da artacak, asıl şartsız cezanın değiştirilip değiştirilmeyeceği konusunda hakime danışmadan önceki son sözleri bunlardı. Tehdit edildi ve sekiz yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Hakimler, hükümlü şahsın birçok müşterinin emekli maaşlarıyla temasa geçmemesi için finansal danışmanlık ve finans ve gayrimenkul ürünleri komisyonculuğu alanında çalışmasını yasakladı.

Tüm müşterilerin emekli maaşları makinelerde kaybedildi (4 Mart 2024)