Görgü tanıkları saldırıya uğrayan yaralı çocuğun başından, ellerinden ve ayaklarından kan aktığını anlattı

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Strnci saldırıya uğrayan çocuğu Pilsen’de buldu.
| Fotoğraf: MP Plzeň

Polis Pazartesi günü R’ye saldırı hakkında bilgi verdi ve R. Pazar günü kendisini saldırı ve izinsiz girmekle suçladı. Ancak ayrıntı vermedi, olayın açıklaması Pilzet strinci tarafından bugün tamamlandı.

Cuma günü akşam saat onda, operatörün web sitesi, bir adamın telefona tam anlamıyla bağırdığında, muhtemelen alkolün etkisi altındaki bir yetişkinin, ilk önce yanındaki küçük bir çocuğu öldürdüğünü ve onu fırlattığını söylediğinde bir mesaj aldı. yere yatırıp fiziksel saldırıda bulundu. Şehir polisi sözcüsü Tereza Schlikov, bize failin ayrıntılı bir tanımını sağladığını ve devriyemizin iki dakikadan kısa bir süre içinde olay yerine geldiğini ve şüpheli faili ve çocuğu saniyeler içinde bulduğunu söyledi.

Olay Bory bölgesindeki Technick Caddesi’ndeki iç blokta meydana geldi ve polis onları yakındaki Stavebn Caddesi’nde tutukladı.

Polis, şüpheliyi çocuğa zarar vermemesi ve kaçmaması için hemen emniyete aldı. Başında, yüzünde, ayaklarında ve alt uzuvlarında gözle görülür kanayan yaralar bulunan küçük çocuk, sağlık durumunun kontrol edilmesi için hemen taraflardan biri tarafından gözaltına alındı, ardından servis aracına bindirildikten sonra, Schlikov, ona ilk yardım yaptığını ve utangaç çocuğu tıp merkezinin geçişine kadar temizlediğini ve beni kurtardığını söyledi.

Şehirde kapsamlı bir araştırma yaptı, bilgi topladı, tanıkları ve ihbarcıları topladı ve şehirde video raporları ve gerekli belgeleri kaydetti. Sarhoş saldırgan, şehir polisinin nefes testi için defalarca yaptığı çağrıları reddetti. Sonra yan pedalı saklıyorum. Şüpheli polis tarafından takip edilerek bölge polis karakoluna götürüldü.

Hafta sonu kriminalistler olayı araştırdı ancak mahkeme daha sonra onların talebini ve devlet temsilcisinin teklifini yerine getirmedi ve 20 yaşındaki adamı gözaltına göndermeyerek serbest bırakıldı.