Fazlalıklardan ve rna hol’den kurtulun. Utelku aşk peşinde koşmaktan yargılanıyor

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Elli yedi yaşındaki Jitka Kaiserov, Pilsen’deki 31. ilkokulun birinci sınıfının öğretmenidir.

Ambalaja göre, aşık sokyny güzel bir kıza bir köpek verdi ya da kaba bir şekilde kaba bir metin mesajı gönderdi. kadın sağlık ve esenlik için battaniyenize sarılır.

Mağlup, tekrarlanan saldırılar nedeniyle yere yığıldı. Bütün bu yıllar aynıydı. Nisan 2020’de kocası evden ayrılıp yanıma taşındığında, ilk başta bana mesaj atmaya, kişisel ve iş telefonumdan beni aramaya ve bana hakaret etmeye başladı. Bir ay sonra iş ve kişisel telefonumu bloke ettim, ardından beni sabit hattan aradı. Beni hiçbir şey için suçlamak, benimle herhangi bir şey tartışmak istemedi, sadece benim bir… 55 yaşındaki Pavlna bugün mahkemede ifade verdi.

Temsilcisi Martina Tetzeliov, ticari bir avcının ölmesine izin vermenin doğru bir hareket tarzı olmadığı için bunun bir adalet eksikliği olduğunu belirtti. Mahkemenin geçmişte kadınları taciz edecek kadar ileri gitmesini eleştirdi. Ancak temsilcilik temyize gitti ve dava Plzeň-msto Bölge Mahkemesinde yeniden devam ediyor.

Aşık iki sokyn

Novinky.cz sunucusunun kadının ilk duruşmasının ardından bildirdiği üzere, hakime göre travma sonrası stres bozukluğu kadının hayatını önemli ölçüde kısıtlamaz ve bu bir sağlık sigortası meselesi değildir.

Fiziksel akışlar kendi başlarına bu stres bozukluğunu zedeleme düzeyine çıkamadı. Bu akışlar olmasa bile gelişecekti. Sorun, VC tarafından onunla temasa geçildiğinde, kabul edilemez olan tüm durumdu. Ancak dava bu ruhla açılmadı, hakim bu yıl sonuçlandı.

İlk duvarda Kaiserov bile olanlara üzüldü. Ben çok üzgünüm. burada durmak benim için küçük düşürücü ve utanç verici. Ancak ambalajın içindeki her şeyin doğru olmadığını söyleyen Cantor, zarar görmüş gibi bir uzman tarafından muayene edildi.

Psikiyatri, aşık iki genç kadın arasındaki bir tartışma ve hararetli bir karşılıklı ilişki sonucunda basit bir duyguyla hareket etti, sonucuna vardı.

Ve saldırılar ne kadar tekrarlandı? İlk yıl, aniden kaldırımda, arabanın yanında belirdi. Ayrıldıktan sonraki ilk ayım haftada en az bir kez bekledi, ikinci yıl ay sessiz geçti ve sonra birden bire bir daha olmadı. Çok olunca polisi aradım ama yardımcı olmadı çünkü adam kaçtı. Bazen beni şaşırttı, arabaların arasına ya da metalin içine saklandı ve bir sonraki girişte dışarı çıkıp bana küfretmeye başladı, bugün mahkemede söyledi.

Sabahları arabayla eve gelen bir komşunun bazen evinin önünde bomba olduğu konusunda onu uyardığını söyledi. Çocuğuyla oynayan komşusundan muhtemelen onu benim sanarak kaçtı. Beyefendinin beni onlarca yıldır tanıyan komşularının önünde sözümü kesmesini hakaret olarak algıladım. Yazık bana İnsanlar benim ne tür bir avcı olduğumu bilse de, bunu bir onursuzluk olarak kabul ettim, dedi Pavlna.

Yargıç, Pavlna’nın belirttiği gibi, ifade vermek için beni defalarca bombalayan komşuyla bir SMS dosyası ve iletişim için başvurdu. Uzunluğunu hasara göre kesiyorsunuz.

Sonuncusu on üç gün önce, kızı ve torunuyla birlikte mantarlı bir evin önünde dururken yaşandı. Sarılmış olan kızı cep telefonunu almak istedi. Muhtemelen anneyi kanıtlardan saklamak için mi? Bilmiyorum, dedi Pavlna.

Asıl konu devam edecek, davada henüz karar verilmedi.