Espoo’yu utandırmak istemiyorum, altını savunmadan önce şeytana söz verdi.

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Jan tefela, Münih’teki Avrupa Şampiyonası için yüksek atlama elemelerinde
| Fotoğraf: AS / Soa Malterov

Salı günü, yirmi iki yaşındaki tefel, 22.’nin bir sonraki şampiyonasında unvanını korumaya çalışacağı Finlandiya’nın Espoo kentine gitti.

Avrupa’nın başına her şey gelebilir. Diskalifiye edilebilirsin, kazanabilirsin, asla bilemezsin. Antrenör Jaroslav Bba’nın azizi tefela, “Ama oraya uçuyorum çünkü bir madalya vermek istiyorum ve rafta tek bir yalnız madalyam yok” dedi.

İki yıl önce zaferi sallantılıyken, şimdi tüm Pilsen kulübü tarafından izlenen ve favorilerden biri. İki yıl önceki durumla karşılaştırıldığında, daha iyi durumdayım. Bazı dövüşçüler en eski kategoriye yükseldi, şu anda masalardayım. Finlandiya’da elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum ve ne olacağını göreceğiz.

Etkinliğin zirvesinde, formu uygulayabilirsiniz. Münih’teki Avrupa Kayak Şampiyonası’nda iyi bir prömiyer başlangıcından sonra bile finale yükselerek ve yedinci olarak bunu gösterdi.

John

Tallinn’den gelen altın, profesyonel bir atlet olarak kariyerime başlamama kesinlikle yardımcı oldu. Bir yerde bir fabrikada çalışmak zorunda değilim, tekniğimi en iyi eğitmenlerle eğitip keskinleştirebilir ve rüya olimpiyatlarını hedefleyebilirim dedi.

Pakı favorisi olarak aldığı Ostrava’daki R U22 Şampiyonasını da dört gözle bekliyor. Ancak Finlandiya zirvesi için hazırlıklarını yeni bitiriyordu.

Aynı zamanda küçük bir oekvandı. Tatrchy’deki merkezden Ampiont’a gittim, Ilin’deki tren arıza yaptı. Sabah içtim, fazla zamanım olmadı, bacaklarım tutulmuştu. Ve inişlerden hemen sonra, dinamikleri ve tekniği ince ayar yaptığımız Tatras’a geri döndüm. Atı tekrar zıplatmak için şeytan gülümsedi.

Cumartesi akşamı, nihayet yarın 18.45’te Espoo’da görüşürüz. Utandırmak istemiyorum, altın avcısına söz verdim.