Dolandırıcılık 5 milyonu aştı, davacı sigorta şirketini ve doktor babasını suçladı

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Milletvekili Vclav Prchy'ye göre Pojiovka Petr Osos, örneğin aynı müşterilere başka yerlerde sigorta yaptırdığını gizlediği 106 sigorta sözleşmesi imzalaması nedeniyle cezayla tehdit ediliyor. Böylece hayat sigortası veya bir kerelik sigorta hakkında bilgi sahibi oldu.

Devletin temsilcisi Vclav Prcha, suçlu bulunması halinde, yaklaşık iki yıl kadar koşulsuz olarak güvenlikli bir hapis cezası, aracının işine beş yıl zarar verilmesi ve yarım milyon kron para cezası teklif ediyorum, dedi.

Hakimlerden genç, onu refakatçisiyle mahkemeye getirdi. Yaklaşık iki hafta önce sanık olarak yer aldığı başka bir ceza davası nedeniyle gözaltına alındı. Petros mahkeme önünde ifade vermeyi reddetmişti; polisle yaptığı önceki görüşmelerde de bunu yapmak zorunda kalmıştı.

Alobce ve hikayeye göre dolandırıcılıklara yenik düştü

Rapora göre bazı durumlarda Peterose'un babası bile dolandırıcılığa yenik düştü. Vclav Prchy'nin haberine göre 177 yaşındaki Zdenk, sigorta şirketine verdiği belgelerde yakınlarında yaralandığını, daha önce yaralandığını ve sağlık sorunları yaşadığını yazdı.

Ayrıca bu belgeler o sırada yanında çalışan çalışan tarafından da kaşe ile onaylanmıştır. Yıllarca istismardan haberi yoktu.

Hikâyeyi anlatmak için onun damgasını kullandım, özellikle konu aile yemekleri olduğunda. Laka, polis duruşması sırasında bunların gerçekten yaşandığını söyledi.

Ambalaja göre örneğin oğlunun dizindeki yeni yaranın mukusu eski yarasını gizlemiş. Sayın Hakim, yaklaşık 50 yıldır bu işi yapıyorum. İnsanlar her zaman ilgimi çekti ama biberler değil. Biberlerin kokusunu almış olmalıyım. Devletin durumunu düşürüp 150 bin kron ceza ödemek istediği doktor muhtemelen dikkatsizlikti, aceleyle yıkadık dedi.

Zarflanan kişi bir meslektaşına damgasını kullandığını ve bu nedenle polise gitmek zorunda kalacağını söylediğinde doktor hemen tepki gösterdi. Kapıyı kırmak için ona doğru pedal çevirdim ve kendimi orada buldum, dedi laka.

Duruşmaya lt.'de devam edilecek.