Blog Yeniden Başlatma: Takviye ile Yeniden Başlat | sıcak çevrimiçi

Blog yazmak birlikte daha da eğlenceli! Bundan böyle Web Tarafından yine yeni Masallar var – takviye ile.

Sevgili okuyucular,

Son zamanlarda bu blogda farkedilir derecede sessiz. Normalde blog üzerinde çalışmayı planladığım süre boyunca beni meşgul eden en önemli şey yeni kitabım üzerinde çalışmaktı: “Web Geliştirme – Fullstack Geliştiricileri için El Kitabı” tamamlanmak üzere ve önümüzdeki yıl Mart ayının sonunda yayınlanacak Rheinwerk Verlag. Yaklaşık 650 sayfa, web’in en önemli üç dilinden – HTML, CSS ve JavaScript – web API’lerine, web servislerine, veritabanlarına, Git ile sürüm yönetimine ve Docker ile dağıtıma kadar web geliştirmenin tüm önemli konularını kapsar.

Gelecek yıl için bir karar olarak, bu blogda daha düzenli gönderiler olmalı. Ve birlikte bir blog üzerinde çalışmak daha da eğlenceli olduğu için, şimdi bunu yapabildiğim için çok mutluyum. Sebastian Springer takviye olarak bekliyor. Ya da başka bir deyişle: Bundan böyle Sebastian ve ben bu blogu içerikle birlikte dolduracağız.

Sebastian zaten çoğu insan tarafından biliniyor olmalı. Node.js ve React üzerine çeşitli kitapların yazarı, Haberler Developer tarafından düzenlenen enterJS gibi konferanslarda konuşmacı ve ayrıca iX gibi ticari dergilerde düzenli olarak yazıyor. Sebastian ve ben birbirimizi birkaç yıldır tanıyoruz (diğer şeylerin yanı sıra, JavaScript profesyonel kitabımın ve Node.js yemek kitabımın eleştirmeniydi ve ben de onun Node.js kılavuzunun ve React kılavuzunun eleştirmeniydim). Ayrıca, Sebastian şu anda yukarıdaki web geliştirme kılavuzum için bir konuk bölümü yazıyor. Bu bağlamda, iş yazı üzerinde birlikte çalışmaya geldiğinde yerleşik bir ekiptik.

Tematik olarak, blogun yönlendirmesine bağlı kalacağız, bu da öncelikle web geliştirme ile ilgili tüm ilginç konuları ele almaya devam edeceği anlamına geliyor – elbette yine de zaman zaman daha büyük resme bakmak için kendimize izin vermek istiyoruz.

Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyor, siz değerli okuyucularımızın yeni yıla güzel bir başlangıç yapmasını diliyoruz. Sağlıklı kal!

Saygılarımla,
Philip Ackerman & Sebastian Springer

()

Haberin Sonu