Šádek: Çocukları Prag'dan kovmak istiyoruz. Hasta adam bana veda etmeyi unuttu

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Bu, ligin en golcü oyuncusu için en büyük bonus olan Şampiyonlar Ligi'ne yükselmeyle ilgili.

Koçumu tanıyan herkes her yıl olduğu gibi hedeflerimizin en yüksek seviyede olduğunu bilir. Elbette çorbamıza olan saygımla. Genel editör Adolf dek, dış basın toplantısında, Avrupa liglerinden birinin çekirdek grubuna girmek ve ligde Praglı oyuncuları yenmek istiyoruz, dedi.

Bu sene ligin sadece bizden, Sparta ve Slavia'dan ibaret olmayacağını düşünüyorum. Diğer kulüpler de Vraz'ı gönderdi ve maç eşitlikle sonuçlanabilirdi. Bu şehre uyum sağlamak için çok çalışacağız.

Plzesk f Adolf dek (sağda), gelenek olduğu gibi her sezon öncesinde iyi bir ruh halindeydi. Antrenör Miroslav Koubek basın toplantısında onun yanında oturuyor.

Peki şampiyonluk şansı? Geçen sezonki ilklerin felsefesi bambaşka. S çatlağının geçmesi gerektiği konusunda çok büyük bir avantajım var ve biz de bunu isteyeceğiz. Sorun bu yıl içinde bunun nasıl görüneceğidir. Plzeň grubunun ve her zaman burada olan kalbin kalacağını ve bunun üzerine inşa edeceğimizi biliyorum. Deste, içki içen erkeklerin bununla yaşayacağını veya burada oynamayacaklarını söyledi.

Pilsen yürüyüşleri

PESTUP'LAR
Florian Wiegele
(Leoben, 23 yaşında, gol)
Cory Sne (Lafnitz, 23 yaşında, felçli)
Tom Slonk (Zln, 19 yaşında, Zlonk)
Christophe Kabongo (Podbrezov, 20 yaşında, tonk)
Daniel Vaulin (Hradec Krlov, 26 yaşında, Tonk)
Ricardinho (Levski Sofie, 23 yaşında, Tonk)

HANLARDAN DÖNÜŞLER
Vclav Mka
(Chrudim, 24 yaşında, felçli)
Alexander Sojka (Tborsko, 21 yaşında, Zlonk)

KU'DAKİ EBEVEYNLER
Maty ilhav
(17 yıl, gol)
Orada Deml (19 yaşında, Zlonk)
Evet efendim (16 yaşında)

Çatlakların mali olanakları Pilsner kadınına kafanızı takmayın. Pekitrait ile rekabet edebildiği günler geride kaldı. Mesela 2018'de en son Şampiyonlar Ligi'ne yükselme konuşulmuştu. Veya iki yıl önce.

Sparta ve Slavia'nın her ikisinin de maddi imkanları olduğu için uzun süre çalışıyordum. Benim için bu, pahalı oyunların yasal olarak daha iyi olması gerektiği anlamına gelmiyor. Dek, antrenörümüzün kalitesi, uzmanlığı ve kişiliğiyle bu durumun üstesinden gelebileceğimize inanıyorum dedi.

Her gün Tom Chorho olmadan idare etmek zorunda. Viktoria'daki hücum desteği, Slavia'ya transferin ardından şaşırtıcı bir şekilde ortadan kalktı ve kulüpler anlaşmaya vardı.

Tom Pazartesi günü Pilsen'deydi ve bir şekilde bana veda etmeyi unuttu. Mon'un içi bile dolu değildi. Ona şarkı söylüyorum ve o başarılı oluyor ve onların bir puan gerisinde kalıyor. Dek, Tom Chor'un geçmişte kaldığını, ancak onun yerini alacak kadar kaliteli tanklarımızın olduğunu düşünüyorum.

Teknik Direktör Miroslav Koubek'in elinde 100 maç var ama transfer dönemi bitmeden yerini değiştirecek.

Kulübün ihtiyaçları ve ihtiyaçları doğrultusunda üye ayrılmaları mutlaka olacaktır. Robin Hrane'den de teklifler var ama hırslarımız göz önüne alındığında bunun yakın gelecekte olmayacağını söyleyebilirim. Güverte, şu anda bizim için çocuk oyuncağı dedi.