Ponka çocukları hastaneye kadar takip etti, temas terapisi bunun bir parçası

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
On terapötik midillisiyle ülke çapında hem hastanelerdeki çocuklara hem de yaşlılar için evlere seyahat eden Plzeň’deki Kaznjov’dan Milena Malinov, bir köpekten yardım aldığınızda kanisterapiye benzer, ancak midillilere melerler, diye açıkladı.

Köpekleri severim ama onlara köpek sürmek ayıptır. Malinov, K avlanıyor, bu yüzden etrafına bakmaya alışkın, uzaktan insanları fark ediyor, örneğin ondan korktuklarını biliyor, diye açıklıyor Malinov.

Malinov, serseri gür sarı saçları ve kısacık kürküyle kelimenin tam anlamıyla yağdıran çocuklara, “Sırtımın serbest kalması, senin için sorun olmadığının bir işaretidir,” diye seslendi.

Kızı Deniska on gün hastanede kaldı ve tıbbi palyaçolar ve pançolu ilk sevgili gibi çeşitli cazibe merkezleri sayesinde eve gitmek istemiyor.

K, v sürmek için gözlemde köpeğin önünde

Jet adam Honzk bitiş çizgisine dokunmak bile istemedi. Ancak, tatlı ve sakin konuğun koridorda onun yanında yürüdüğü ortaya çıktı. Lütfen çocukların rahatlamasına yardımcı olun. Örneğin konuşabilen biri, yaşlılar için ince motor becerileri eğitimine de yardımcı olur. Ellerini karanlığa bularsın, onlarda biter. Bardağı nasıl tutacağımı bilmiyorum ama bir at gördüğümde elimi açıp bakmaya davet ediyorum. Beyinleri berbat, diye açıkladı Malinov.

Kıdemli, kızının adını hatırlamıyor, ancak sahip olduğu tüm misafirlerin adlarını hatırlıyor, çünkü hatırlamama yardımcı olacak güçlü bir duyguya sahip, özellikle Malinov.

Evde on atım var. On yıl önce, iki İngiliz at ırkı, Galli kısraklar ve mini Shetland midillilerinin yetiştirilmesini kurdu. Bir Amerikan hastanesinin çocuk koğuşuna girdiği bir videoyu izledikten sonra terapötik noktaları uygulamaya başlayan bir kadın, Benim için iyi bir şey yaptıklarında daha uzun süre yapmak istedim diyor. O anda, diye düşündüm, işte bu, diye hatırladı Malinov.

Yönetici olarak çalışıyor ve akşamları boş zamanlarını tüketen hobisi at. Kısa bir süre önce üniversite hastanesine gelen Ponk, utancından en sevdiği hayvandır. Adı Kadov’lu Smajlk ve 3 Mayıs 2014 doğumlu safkan bir Shetland, mini tip.

Onu eğitmesi yaklaşık altı yıl sürdü, hastaneye girmedi ve koridorlarda kaka yapmaktan vazgeçmedi. En kötüsü çiçek açan küçük çekiciliktir, en çok acı çeken, egzersiz sırasında iki çocuğuna ve kocasına yardım eden kadındır. Malinov, sözde steno bütün aileyi birleştiriyor, diye ekledi.