Metalin efsaneleri Citron ve Metalinda, Pilsen'de konserlerle dolu bir yıla başlayacak

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Konserin doruk noktası Citron ve Metalinda gruplarının birleşimi olacak. Veera için toplu imzalar verilecek. Grupta iyi anlaştığımıza ve meme'in yeniden devam ettiğine sevindim. Grubun ayrılmaz parçası Jarda Barto ve Vaek Vlask'ın Citron'la yeniden sahneye çıkacağını biliyorum. Konserlerde eski veya yeni hit parçalar eksik olmayacak ve Citron'un grup lideri Radim Pazek mlad'a kadar grubun tüm tarihini ve soyunu hatırlayacağız.

Bir metalcinin sesleri Slovak sesleriyle birleştirmesi tesadüf değil. Bana göre Citron, Slovakya'da heavy metal çağını başlatan gruptur. Önce rock, ardından heavy metal ve enerjisi beni tamamen içine çekti. 1985 yılında grup üyesi ve gitarist Peter Smel'in hatırladığı Metalinda grubunun kurulmasıyla sonuçlandı.

On yıl sonra birlikte sahnede

Kendisi ve meslektaşları Metalinda adlı ilk albümlerini çıkardılar ve yaklaşık yedi kez Triangl şarkı ödülünü kazandılar. Altın Üçgen'de büyüdüler. Ve öncelikle grupların bu akını konserin tamamının filme alınmasını mümkün kıldı. Lou Kke ile de kayıt sırasında tanıştık. Ortak bir atnamız bile vardı. Citron grubundan adamlarla geçirdiğim günleri hala hatırlıyorum. Çok oturduğumuzu biliyorum. O sırada birlikte konserlerden bahsettik. Smel, o zamandan bu yana on yıldan fazla zaman geçtiğini ve bunun gerçekleşmesi için çok çaba harcandığını söyledi.

Dönüşten önceki testlerle birlikte kendini övdü. Her şey çok iyi çalışıyor. Hayranların sabırsızlıkla beklediği bir şey olduğunu düşünüyorum, ona birkaç sürpriz hazırladık. Müzisyen, bu oyun için güvendiğimiz eski şarkıların da duyulacağını vaat ediyor.

Eski dostları çok seviyor, burada şarkılarımızı seven bir sürü hayranımızın olması harika, diye doğruluyor. Hayranlar ayrıca büyük bir uzmanlık bekleyebilirler. Grupta büyük bir risk aldık ve Slovak milli marşının rock versiyonunu kaydettik. Büyük tepki gördü. Her seferinde bile. Bize yazdılar, biz de bunu uzatacağız. Klip milyon kez izlendiğinde harekete geçeceğimizi söyledik. Ve bu oldu, diye ortaya koyuyor Smel.

Kendisi ve meslektaşları birkaç gün önce Adrenalin şarkısına bir müzik videosu çektiler. Gerçekten adrenalin patlaması yaşandı. Ve bence bu kompozisyon öncelikle çılgın günlere katkıda bulunuyor.

Pilsen'de Nazareth ve Slade

Dolayısıyla önümüzdeki haftalar Pilsen'de harika müziklerle dolu olacak. 21'inde dünya rockının iki ünlü ismini Lokomotiva salonunda rahatlıkla ayırt edebilirsiniz. Bir akşam İngiliz efsaneleri Nazareth ve Slade aynı sahnede sahne alacak. Geçen yıl gerçekleşmesi beklenen konserin yerini alan bu konserin biletlerinde Love Hurts, Dream On veya Where Are You Now from Nazareth veya Far Far Away, My Oh My, Run gibi hit parçalar yer alıyor. Kaçak, Cum, dlna Slade'den gelen Gürültüyü hissediyor.

Yabancı yıldıza 4 Temmuz'da Lochotn amfitiyatrosunda bir performans sergiledi. Olağanüstü Sting burada çılgınca şarkı söylüyor. Yerde ise her iki şarkıyı da Police grubundaki performanslarından ve rüya şarkı sözlerinden bekliyoruz.

Dünya rockının büyük ismi böyle bir ekovka tarafından hayranları için hazırlandı. 16 Mart'ta eski Iron Maiden şarkıcısı Blaze Bailey'nin konseri tıklım tıklım. Durdurulamaz Turu kapsamında Pilsen'e gidiyor.

Şubat ayında Doğa, Trautenberg veya Mga ve Orp grupları aynı şehirde, Nisan ayında ise Panoptiko, UDG, Poletme? i Visac zmek. Zachs Pub geleneksel olarak mükemmel müziğin bir bölümünü hazırladı. 7. Bezna'da Mucha, kent halk müziğini burada seslendirecek. Bir hafta sonra öğleden sonra burada Foggy Dude tarafından İrlanda halk punkı çalınacak. Blej Medvd Club, 16'sında Slovak grup In Kafe'yi ağırlayacak. Ve 13 Nisan'da Monkey Business oluşumunun hayranları burada kutlama yapacak. Ziyaretçiler Chinaski veya Jamaron gruplarının konserlerine, Kapela Hrza, Tereza Balonová veya Jiho Suchho & Semafor Band ile Michal Hrza'nın müziklerine gidebilirler.