Komisyoncu aynı zamanda müşterilerinin parasını da makinelerde kaybetti; kendisine üç yıl süre tanındı

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
onu tanıyan bir kadın hemen itirazda bulundu. Onun sözlerine göre slot makinelerinde rövanş arıyordu. Endişelerinizi orada unutabilirsiniz. Tekrar kazanmak güzeldi. Oyun ilerledikçe mantıklı düşünmüyorsunuz. Sp yanıp sönen kutuya bakıyor, aksi halde nasıl okuyacağımı bilmiyorum. As kavramını yitirin. 300 bin kron kazandığım günler oldu. Eğer düşerse, onu hızla kaybedebilirsiniz. Mukov, sana iki saat içinde 100 bin dolar kaybettim, diye anlattı.

Her şey bozulmamıştı, yedi yaşındaki çocuğu olmadan emekli maaşını makineye atıyordu. Zaala 2013'te öldü, 2019'da vefat etti.

Aldatılanların en genci şu anda 10 yaşında, ikinci köpek 60, en yaşlısı ise 90 yaşında. İnsanlar kadını uzun yıllardır orospu olarak tanıyordu ve ondan tamamen şüphe duyuyorlardı.

Sanık, her ikisinin de kendi yaşlarında ve aynı zamanda hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler olduğunu soruyor. Yargıç Jiika, bu bile sanığı durdurmadıysa bile cezaya karar verirken buna şüpheli bir durum olarak bakmamız gerektiğini söyledi.

En yakınlarından bile uzun süre gizleyebildiği ilişkisi yüzünden evliliği dağıldı, ödenmeyen borçlar ve icra memurları yüzünden, hatta asıl işini bile kaybetti.

Hakim bu şartı kabul etmedi

Kadının değerlendirilmek üzere müşteri ve emekli maaşlarını kabul ettiği yatırım şirketi, dolandırıcılık mağduruyla anlaştı. Yargıçlar şirketin 7,5 milyon kron geri ödemesi gerektiğine karar verdi. Bir kadının önerilen idam cezasıyla koşulsuz bir cezaya çarptırılması bizim için ne anlama gelecek? Avukat Ondej Faist yaptığı açıklamada, cezanın ertelenmesini, denetimli serbestlik kararının denetlenmesini, hapis cezası olan kamu hizmeti cezasını teklif ediyorum ve bu durumlar için parmaklıklar ardında geçen yıllardan daha uygun olduğunu belirtti.

Ancak hakime göre böyle bir şeyin önemi yoktu. Ayrıca gönderilenler, slot makinelerinde sunulan dikeylerden hiçbirini beğenmedi. Onlara göre iki yıldır bir profesyonelin yardımı olmadan slot makinelerinde oynamadığı için elektronik savunmadan bahsediyor.

kalan parayı ipotek veya araba kredisini ödemek için kullandı. İlk işini ve emekliliğe erişmeyi ararken pragmatik bir yaklaşım seçti. Beni ne kadar yenebileceğini belirledi. Yargıç, bunun masumiyetin etkisini dikkate almanın mümkün olacağı bir tedbir kararına yanıt olmadığını açıkladı. Henüz ceza almayanlar ise dolandırıcılıktan 2 ila 8 yıl arası hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.