Il Divo üyesi Carlos Marín 53 yaşında öldü

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
İspanyol şarkıcı ve hit çokuluslu dörtlü Il Divo’nun bir üyesi olan Carlos Marín, müzik grubu ve yerel basında çıkan haberlere göre Pazar günü İngiltere’nin Manchester kentinde öldü. 53 yaşındaydı.

Il Divo, Pazar günü Twitter’da yaptığı bir paylaşımda, “Arkadaşımız ve ortağımız Carlos Marín’in vefat ettiğini size bildirmekten büyük üzüntü duyuyoruz” dedi.

“Arkadaşları, ailesi ve hayranları onu özleyecek. Carlos gibi başka bir ses veya ruh asla olmayacak,” diye ekledi Il Divo. “Sevgili arkadaşımızı özleyeceğiz. ”

Müzik grubu ölüm nedeni belirtmedi. İspanyol televizyonunda yayınlanan bir habere göre, 8 Aralık’ta Manchester’daki bir hastanenin yoğun bakım ünitesine yatırıldı ve burada entübe edildi ve indüklenmiş komaya alındı.

Sn. Marín, geçen yıl zaten Covid-19’a yakalanmıştı. Hastalığı çektikten sonra, bir videoda rahatlamasını ve bunun kendisini başka bir enfeksiyondan korumaya yardımcı olacağını umduğunu ifade etti.

Videoda, “Şu anda bağışık olduğum için şanslıyım, kendime çok iyi bakıyorum, maskemi takıyorum, bizi aşı olmaya zorlayacaklar ve umarım her şey rahatlar ve çalışmamıza izin verirler” dedi. , geçen Aralık ayında yayınlandı.

Sn. Marín, 13 Ekim 1968’de Frankfurt’un yaklaşık 30 mil güneybatısında bir Alman şehri olan Rüsselsheim’da doğdu. 8 yaşında ilk albümünü çıkardı. Daha sonra ailesiyle birlikte Madrid’e taşındı ve burada şehrin Kraliyet Konservatuarı’nda piyano ve şarkı söylemeye devam etti.

2003 yılında geniş vokal kaydıyla tanınan Bay Marín, İsviçre’den Urs Bühler, ABD’den David Miller ve Fransa’dan Sébastien Izambard ile birlikte Il Divo’ya katıldı. Çorbalı, romantik kapaklarıyla tanınan dörtlük, pop opera türünün popülerleşmesine yardımcı oldu ve “popera” olarak da bilinir ve milyonlarca albüm satmaya devam etti.

Bay Marín, müzik grubunun web sitesinde “Şarkı söylemek benim hissettiklerimi, benim yaşam tarzımdır” sözleriyle aktarılıyor. Bazen müziğin kendisini melankolik hissettirdiğini, bazen de melankolik hissettirdiğini de sözlerine ekledi; neşe dolu.

Bay Marín, “Beni canlı hissettiren şey şarkı söylemek,” diye ekledi. “Yani teşekkür ederim. ”

Raphael Minder raporlamaya katkıda bulundu.