Burası Sparta değildi. Kötü, korkunç. Ezilen efendiler birbirlerini eleştirdi

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Spart'ta herkes herhangi bir ligin hayalini kurar. Sonra, bu gollerle ilgili fiyasko öğrenildiğinde.

Bir televizyon röportajında gazeteler arasında basın merkezine giden Sadlek ve stoper Martin Vitk üzerlerine düşeni yapmayı başardı ancak vuruşta da birlikte oynadılar.

Sadlek, hiç de uzun süre dayanamadık, dedi.

Buna ne diyeceğim, diye soludu Vitk. Belki spor salonuna bir göz atalım. Ve hiç düşmesi gerekmeyen biri gibi ona doğru ilerleyin. Peki cinsiyet türü? Bizden Paten, Plze hak ettiği şekilde kazandı.

Sparan bir hafta önce evindeki derbiyi, kutlamadan daha iyi olmasına rağmen kazanamadı. Beraberlik durumunda ise 7 puan farkla zirvede yer alacaklar. Bir sonraki turdan sonra yalnızca tek puanlık bir sıçrama hakkınız vardır. Ve sezon bitmeden on bir maç yeniden başlayacak.

Bu bizim için faydalı bir ders olmalı. Tekrar buluşmalıyız. Sadlek, sıfırdan başlayıp kıçımıza binmemiz gerektiğini söyledi. İkinci golümüz olmadı, tam tersine topun üzerinde emniyeti buldular ve ilk gol oradan geldi.

Antrenör Brian Priske, maçın dördüncü çeyreğinde Liverpool'a karşı kadroda yedi değişiklik (1:5) yaptı ve destek ve savunma oyuncularının yarısının cevap vermesine izin verdi. Pilsen'deki başarısız ilk yarıdan sonra kimseyi yarı yolda bırakmadı.

Sadlek, başka bir kişinin ikinci nesle girdiğini göstermek istedik ancak hemen ikinci nesli aldık, diye belirtti.

Kaptan Krej yine ikinci sarı kart görüp kırmızı kart gördü, bu sene de takımda. Toplamda sezonun dokuzuncu kırmızı kartını gördüler, bu da sadece bir denge.

Vitk, buna değer, bizde yok ve bu kadar çoğunu almamamız gerektiğini belirtti. Bir süre o hareketi göremedim, diğer taraftaydım.

Pilsen'deki zayıf performansın arkasında önceki günkü programın olmadığı konusunda Sadlek'le hemfikirdiler.

Bizi rahatsız etmedi. Bir rol oynadığını düşünmüyorum. Bizim için işe yaramadı, hiçbir şey olmadı. Patn'di, yan. Bizim için bu kadar. Bununla uğraşmak saçmalık olur. İlk giden biziz ve kendi yemeğimizi yiyeceğiz. Ama Pilsen'de yaptıklarımızın tekrarlanmaması gerekiyor. Bunu istemiyorum, Vitk ihanet etti.

Biletleri tükenen stadyumların önünde güzel oyunlar oynuyoruz. Sadlek, “Bizim istediğimiz de bu,” dedi. Bunu Pilsen'de yapmak yorulduğumuz anlamına gelmiyordu.