Baharın soygunu tekrarlanmıyor. Holoubek, Pilsen'in gücümüzün ötesinde olduğunu kabul etti

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Pitom Boleslav suda minimal aktif bir izlenim verdi.

Maça oldukça mutlu çıktık ama bu hareketlerle sol kanattan iki gol öne geçtik. Biz buna önce çifte standartla, sonra devre arası standardıyla tepki verdik. Holoubek, anc'ye de sahip olduğumuzu ancak kullanmadığımızı değerlendirdi.

İki golün atıldığı o önemli iki dakikalık periyodu beğendiniz mi?
Bunu analiz etmem, videodan sakin bir şekilde bakmam gerekiyor. Vuruş sırasında içimde kötü bir his vardı, bu yüzden çifte stdn'ye gittim. Biz buna hazırlanıyorduk, bu Plzeň'in DNA'sı ama tepkimiz doğruydu ve Viktoria gibi bir takım bunun için sizi cezalandıracak.

Dördüncülük mücadelesini hissettiniz mi?
Büyük bir sorun değil. Çok iyi durumdayım lütfen. Tarihsel olarak birinci lige çıktık, bunu biliyoruz ve evet gitmek istiyoruz ama bu kadar zor bir takıma karşı aynayı ayarlamak gerekiyor. Ama sonuna kadar mücadele edeceğiz, her şekilde mücadele edeceğiz ve nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.

Azizlerinizin çıkardığı pasaportların olduğunu düşünmüyor musunuz?
Pilsen'de böyle hızlı iki gol attığınızda bu moralinizi bozuyor, bu yüzden bunu hafife almadım ve gök gürültüsü ve karanlık pozisyonuna nasıl yardımcı olabileceğimi düşünüyordum.

Hücum istatistiklerinde daha iyiydin. Yaratılan atayı kullanmadığın için kendini kötü hissetmiyor musun?
Pilsen'in verimliliğini takdir etmeliyim. Gerçekten gülmem gerekiyor çünkü Finlandiya futbolunu Viktoria kadar tanıyamadık. Burada daha fazla karanlık yaratmış olabiliriz ama ne yazık ki eve elimiz boş ve kale direği olmadan döneceğiz.

Vasil Kueje'yi yendin. Sonbaharda düştü ama acı çekiyor. Ondan ne bekliyorsun?
Tüm oyunlar arasında en iyisi en iyisidir. Mantıksal olarak, saldırgan olamadığınızda hafta boyunca oyun odaklı bir üslup kullanın. Kırıncaya kadar bunun üzerinde çok çalışıyoruz.

Avrupa için mi savaşıyorsunuz?
Bu soruyu tam olarak anlamadım. Mental olarak yeterince hazır olacağımızı düşünmüyorum. Birazdan yine mantıksal olarak sizinle bağlantı kuran ve karanlığa huzursuzluk getiren o iki kapıya doğru hareket edecektim. Benim için normal. Ancak kaybolmaması ve kurtarmayı kesip dramatize etmemiz gerektiğini söyledik ama Tom Chor bu bakışıyla oyunumuzu öldürdü ve sonra bununla hiçbir ilgisi kalmadı.

Kol