Aydın’da Bir Genç, UFO Gördüğünü Sav Etti (Video)

Don kishot

New member
Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan genç, yaşadığı farklı olayı toplumsal medyadan paylaşarak baş karışıklıklarına sebep oldu. Biliyorsunuz ki UFO’lar çoğunlukla gündeme geliyor ve tartışmalara sebep oluyor.

Aydın’da yaşayan gencin de bu paylaşımının epeyce sayıda kullanıcıya ulaşmasının niçini gencin ‘UFO gördüğünü’ sav etmesi oldu. Toplumsal medyada üzerine yapılan paylaşımlara göre bu ya bir sokak lambası ya da bir cam yansıması. Artık gelin, o imgelerinin aslının ne olabileceğine ve gerisinden gelen eğlenceli paylaşımlara bir arada göz atalım.

“Değişik renkler saçıyordu, yağmur yağıyordu ve gök gürlüyordu”

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki genç, bir sabah ibadet için uyandığında balkona hava almak için çıktığını ve bir uçan daire gördüğünü tez etti. Gencin söylemiş olduğine bakılırsa uçan daire saat sabaha karşı 05:30’da görülmüş. Kendisinin açıklamaları ise şöyleki:

“22 yaşındayım, Nazilli’de yaşıyorum. Geçen gün, sabah 05:30 sıralarında balkona hava almak için çıkmıştım. daha sonra uçan bir daire olduğunu gördüm, görüntü çektim. Biraz panikledim, değişik renkler saçıyordu. İçeri geçtim, yaklaşık 1 saat daha sonra geri geldiğimde cismin uzaklaştığını gördüm. Birinci kez bu biçimde bir şeyle karşılaştım. daha sonrasında gök gürlemeye başladı, yavaşça bir yağmur çiselemeye başladı ben de korkup içeri girdim. yine 1 saat daha sonra geri geldiğimde uçan daire orada yoktu.”

Olay olağan ki gerçek değil:

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki sokak lambalarının manzaraları, üstte bakılırsabileceğiniz biçimde. Aydın’daki vatandaşımız da bu sokak lambalarının imajını UFO sanmış olabilir.

‘Uçan daireyi görünce telefonuna sarılan genç’ haberinin yayılması olağan ki de toplumsal medyada da gündem oldu. Biz de toplumsal medyadan gelen reaksiyonları sizin için aşağıda derledik.

UFO nazarann gence toplumsal medyadan gelen yansılar: