Adam kanunları tanımıyor, mahkeme ehliyetsiz araç kullanmaktan cezaevine gönderdi

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Bugün senato başkanı ona adının ne olduğunu sorduğunda Josef Sadovsk, Seni anlamıyorum, diye yanıtladı. Stejn dokuz yüz elliyi yanıtladı ve yargıç ona hepsine ilişkin bilgi verdi.

Mahkemede Pitom, hem hükümet hem de mahkemeler tarafından yasaklanmış bir dönemde defalarca araba çalmak suçundan toplam dokuz aylık hapis cezasının bozulması talebinde bulundu.

Sadovsk, Seslendirilmiş Canlı Kadınlar Derneği'ne sempati duyuyor. Lenov, geminin 1666 tarihli tüzüğüne dayanarak kendi sözlerine göre gruplandırılmıştır; buna göre, kendisini yaşayan bir varlık olarak bildirmemiş olan her avcı, hayatının beş yılından sonra denizde kaybolmuş ilan edilir. Çek Cumhuriyeti'nin varlığını tanımıyorum. Wikipedia'ya göre toplum, Çek Cumhuriyeti'nde yeni bir laik hareketin özelliklerini taşıyor.

Bu olay nedeniyle Justin ve tüm servis, Pilsen Bölge Adliyesi'ndeki adliye binasına bir günlüğüne bir polis memuru gönderdi. Avukat Josef Baln, Sadovska Asliye Mahkemesi'nde hazır bulundu. Mahkemenin müvekkilini beraat ettirmesi veya cezayı tamamen bozarak yeni bir karar için bölge mahkemesine göndermesi gerektiğini savunurken, sanığın Sadovsk ailesinden Josef olduğunu ifade etti.

Yalnızca ilk doğanları tanıyın

Sadovsk, bu benim ilk randevum değil, elimde imzalı bir vekaletname yok, dedi. Hakim avukat olarak atandığını söylediğinde ise atamaya ilişkin belgenin kendisine ulaşmadığını söyledi. Umurumda değil, diye ısrar etti ve konuyu kapattı. Avukat, hakimin asıl kararı kabul etmediğini belirtti.

Haksız ve hukuka aykırı olduğunu düşündüğü R polis biriminin kontrol yetkisini bile kabul etmiyor. Sadovsk ailesinden Josef'in kendisini hükümdar ve avcı olarak tanımladığı, ilk araba da dahil olmak üzere yalnızca ilk doğanları tanıdığı bölge mahkemesi tarafından biliniyordu. O fiziksel bir insan değil, bir avcı, yaşayan bir varlıktır. Gerçek kişinin cezai sorumluluğunun mirasçılara geçmemesi nedeniyle Sadovsk ailesinden Josef, statü kişiden avcıya değiştiğinde sorumluluğun sona erdiği sonucuna varıyor. Avukat, itiraz dilekçesinden alıntı yaparak, Çek Cumhuriyeti'ni tanımıyorum ve onun ilk ülkesi olarak tanınmak istemiyorum dedi.

Bugün hakimler Sadovska'nın görevden alınmasını geçersiz bularak reddetti. Sabıka kaydındaki kayıtlara göre geçmişte yedi kez hüküm giyen ve sabıka kaydında 13 sicili bulunan Mui, toplamda dört yıl süren iki şartsız cezayı onayladı.

Obalovan Çek Cumhuriyeti'ne saygı duymuyor ve istediğini istiyor. O özel bir sabıkalı, bir kararın infazında defalarca reşit olmayanlardan mahkum edildi. Bu açıdan bakıldığında cezalar cevaplarla doludur. Onun asi bir işçi ve avcı olduğunu söylemek kesinlikle mümkün değil çünkü günlük bir yaşam sürmedi, görevden alınan senato başkanı Zdenk Jaro'nun iddialarını reddetti.

Sadovsk, tüm hasar ve kurşunun ardından bir polis memuru ve bir köpeğin onu tekrar arabanın direksiyonunda yakaladığı günden beri gözaltında.